از سال ۲۰۱۱ ما برای خودمان برنامه ریزی کرده ایم تا با بهترین كمپانى ها تعامل داشته باشيم. کاری که ما انجام میدهیم حاصل نتیجه شراکت ما است . ما شعر این کار را مینویسیم

درباره ما

.كاربران ما به واسطه میزان بازده و سود دریافتى از شرایط پیش بینى ها و بازیها،ما را انتخاب كرده اند گروه بازیهاى پارس پرو شرایطى مطابق با استانداردهاى روز جهانى براى پیش بینى ها و بازیها وضع كرده است.

who we are

.كاربران ما به واسطه میزان بازده و سود دریافتى از شرایط پیش بینى ها و بازیها،ما را انتخاب كرده اند گروه بازیهاى پارس پرو شرایطى مطابق با استانداردهاى روز جهانى براى پیش بینى ها و بازیها وضع كرده است. ما براى شما .بازیهاى اصلى كازینو و پیش بینى هاى عالى فراهم كرده ایم .همچنین،ما جوایز عالى برد در پیش بینى ها و مدیریت مجرب و سرویس پشتیبانى عالى به كاربران را فراهم كرده ایم .گروه ما بر پایه دانش مدرن و رقابتى جهانى شكل گرفته است كه باعث رشد چشمگیر و سریع در بازار جهانى شده است .در گروه بازیهاى پارس پرو، ما مدت زمان زیادى را صرف رسیدگى به مسائل و مشكلات كاربران خود میكنیم جهان به سرعت در حال رشد است و فهم این واقعیت به ما این كمك را كرده است كه صمحصولاتى رقابتى و مهندسي شده را در .اختیار مشتریان خود قرار دهیم ما هر غیر ممكنى را بررسي میكنیم.بر پایه دانش نوین و نوآورى شده ما هر ایده و تغییرى را با مشتریان خود در میان میگذاریم.این .عوامل باعث خشنودي و قوام ما در زمینه كار با شركا و مشتریان ما شده است

 
Soccer Created with Agshin Rajabov.
١-فوتبال
Roulette Created with Sketch.
٢-رولت
Backgammon Created with Sketch.
٣-تخته نرد
Poker Created with Sketch.
٤-پوكر


٧-انفجار
٨.سنگ-كاغذ-قیچى
٥-اسلات
بيليارد

كارى كه ما انجام ميدهيم

image

01. پيش بينى ورزشي

پلت فرم پارس پرو شامل امكانات زيادى است كه سبب برترى شما در رقابت با رقيبان در صنعت شرط بندى ميشود.از ديگر مزاياى كار با ما، تسهيل در بازار شرط بندى است.

image

02. ورزشهاى زنده

پارس پرو به عنوان پيشرو در ارائه دهنده با كيفيت تمامى اطلاعات ورزشهاى زنده داراى طرفداران بيشمارى است.

image

03. بازيهاى كازينو

انفجار،تخته نرد،اسلات ماشين،پوكر،پاسور،سنگ-كاغذ-قيچى،حكم،رولت،بلك جك،باكارات ما به شما بهترين و معروفتين بازيهاى كازينو در بازار را ارائه ميدهيم.

image

04. مديريت ريسك

ما به شما پلت فرم ورزشى كامل داراى ريسك مديريت ورزشها ارائه مي دهيم. تيم ما بطور مداوم در حال كار بر روى سرمايه گزارى شما خواهند بود.

image

05. موبايل

پارس پرو بازيهاى موبايل به مشتريان در حال رشد خود ارائه ميدهد كه در زمينه كنترل بازيها و پيش بينيهاى ورزشي سرآمد است.

image

05. مديريت حساب

پنل پارس پرو نكته برجسته در بازيهاى ورزشى عملياتى است كه به شما همه امكانات آنلاين،آمار پيش بينى ورزشي،مديريت ريسك،بازيهاى كازينو،تبليغات،شرايط ويژه و سيستم نمايندگى را اعطا ميكند.

image

05. راه هاى پرداخت

با پرداخت سرويس ارائه دهنده بازيها،ما متوجه اهميت برقرارى و تداوم ارتباط بين شركت و مشتريان هستيم.

image

05. شبكه اجتماعى

پارس پرو به شما مديريت صفحات اجتماعى، طراحى سايت و خدمات ديگر را ارائه ميدهد.

فعاليتهاى ما

client
client
client
client


client
client
client
client


client